Затишна атмосфера, душевне обслуговування та необмеженість вибору – це саме той тандем, якого жадає гість будь-якого закладу. Кожна людина повинна скористатися нагодою скинути із себе тягар буденщини і провести вечір безтурботно у компанії своїх рідних та близьких. «Сім’я ресторанів Файне Місто» чудово розуміє потреби своїх гостей, тому вирішила створити заклад нового формату, в якому вишуканий відпочинок стане доступним кожному.

Пасаж Адлера – Унікальне місце для відпочинку з друзями

Бар «Пасаж Адлера» – це чергове дітище мережі Файного, яке в рекордно короткі терміни надзвичайно полюбилося тернополянами та гостями міста. Чому наш заклад такий популярний?

Розкішні алкогольні карти.

Наш бар відомий своїм надзвичайним розмаїттям алкогольної карти, в якій представлено як класичні, так і авторські коктейлі. Соковиті наливки, благородні міцні напої, п’янкі коктейлі – тут кожен гість знайде чим посмакувати.

Смачнюча кухня.

Жоден бар не може обійтися без закуски, яка допоможе утамувати голод та доповнити смак напоїв. «Пасаж Адлера 13» підготував для своїх дорогих гостей відмінне меню, в якому зібрано найкращі кнайпи, салати, м’ясні страви та закуски, що будуть доречними для відпочинку будь-якого формату.

Цінова політика та високий рівень обслуговування.

«Файне місто» продовжує свою традицію «якість та сервіс, що доступні кожному». Помірні ціни, неймовірний асортимент напоїв і страв вражають наших гостей, а затишна атмосфера та душевне обслуговування викликають у них бажання завітати сюди ще.

Коктейльна карта закладу «Пасаж Адлера» – це дійсно наша гордість та своєрідна візитівка. Ми готуємо найкращі настоянки із трав та природних інгредієнтів, що вирощені в екологічно чистих зонах. Завдяки високій майстерності наших барменів та їх творчій натурі, за стійкою щоденно створюються унікальні авторські коктейлі. Звичайно, шанувальники класичних напоїв також можуть знайти для себе щось своє.

Ми турбуємося про кожного свого гостя, враховуємо його смаки та вподобання, тому бар «Пасаж Адлера 13» (Тернопіль) готує неймовірні безалкогольні коктейлі, які сподобаються прихильникам здорового способу життя.

«ПАСАЖ АДЛЕРА 13» ВІД СІМ’Ї РЕСТОРАНІВ «ФАЙНЕ МІСТО»

Культура споживання алкогольних напоїв сягає корінням у сиву давнину, адже люди прагнули відчувати хмільну насолоду й забувати про рутинні справи. І якщо деякий час тому вишуканий алкоголь був доступним виключно для заможних, то сьогодні скуштувати авторський чи класичний коктейль може фактично кожен. Зробити переворот у сфері української гостинності вирішила мережа «Файне Місто»: «Пасаж Адлера 13» став новим обличчям вишуканого і доступного відпочинку.

Бари у місті Тернопіль у більшій мірі одноманітні, подібні один до одного. Проте «Пасаж Адлера» зміг виділитися серед інших, надавши гостям саме те, чого вони хочуть. Таємничість огортає цей сучасний заклад, адже сама назва бару є відголоском вулиці, якої нині не існує – це надзвичайно приваблює гостей.

Такий молодий «Пасаж Адлер 13» вже встиг стати улюбленцем місцевих жителів, тож завітайте до нього і Ви! Вишукані напої та незрівнянна атмосфера чекають на Вас!