Ресторан високої кухні Jan Amor запрошує тернополян та гостей міста відпочити у приємній атмосфері. Вишукані страви та напої, стильний дизайн, доброзичливий сервіс – ми створили для вас простір гостинності та домашнього затишку.

“Jan Amor” – сучасний ресторан тернополя з європейською кухнею

Розробляючи концепцію ресторану, ми вирішили запропонувати гостям найсучасніші досягнення кулінарного мистецтва. Європейська кухня надзвичайно багата та різнобарвна. Ми взяли найкращі рецепти та традиції приготування страв. Головна особливість нашого ресторану – відкрита кухня. Ви отримуєте змогу спостерігати за процесом приготування страв. Наша гордість – найбільша винна карта. Ми пропонуємо найкращі сорти напоїв, виготовлені в Італії, Грузії та Іспанії. В Тернополі тільки у ресторані “Jan Amor” можна скуштувати страви з м’яса, приготовані з використанням сучасного методу «Су-віт». Суть технології полягає у тому, що продукти запаковуються у спеціальні пакети, з яких викачується повітря. Після цього страви готуються у вакуумі при постійній температурі (не більше 70 °C). Технологія дозволяє отримати значні переваги в збереженні корисних властивостей їжі та чудові смакові властивості страв високої кухні:

  • М’ясо надзвичайно соковите.
  • Страва просочується спеціями та маринадами рівномірно, смакові відтінки та аромати стають надзвичайно яскравими.
  • Зникає найменша вірогідність пересушування чи підгоряння м’яса.
  • Відсутні канцерогени та інші шкідливі для здоров’я людини речовини, що виникають під час смаження.
  • Досягається максимальне збереження корисних білків.

Описати божественний смак та насолоду, що дарують страви, приготовані за допомогою методу «Су-віт», надзвичайно важко. Існує лише один спосіб оцінити переваги технології – завітайте до ресторану «Ян Амор» та скуштуйте наші страви.

Ресторан “Jan Amor” – поєднання бездоганної якості, привабливих цін та вишуканого дизайну в мережі  “Файне Місто”

Ми надзвичайно вимогливі у виборі постачальників. Для приготування страв використовуються екологічно чисті овочі, фрукти, м’ясо та зелень, вирощені переважно на місцевих фермерських господарствах. Ми гарантуємо свіжість кожного інгредієнта. У ресторані «Ян Амор» від «Файного міста» працюють найкращі кухарі України. Їх майстерність та творчий підхід по приготування кожної страви межують з мистецтвом. Ми переконані, що можемо конкурувати на рівних з найвідомішими ресторанами Європи. Ви вважаєте, що вишукані страви та бездоганний сервіс обов’язково пов’язані зі значними витратами? Завітаєте до нас та переконайтеся у протилежному. Наші постійні відвідувачі жартують, що у «Ян Амор» вечеря не лише смачніша, але й дешевша, ніж приготована власноруч на кухні вдома. Ресторан розрахований на 55 гостей. Ви можете вибрати будь-яку з трьох зал. Кожна зала оздоблена в унікальному стилі – італійському, французькому та португальському. Ми створили особливу атмосферу витонченої розкоші, елегантності та затишку. Працюючи над інтер’єром кожної зали, дизайнери зуміли передати національний колорит у найдрібніших деталях. “Jan Amor” – чудове місце для романтичної вечері та освідчення в коханні, святкування дня народження та інших сімейних урочистих подій. Бажаєте знайти вишуканий ресторан у Тернополі для весільного банкету? Більшість наречених міста зупиняють свій вибір на нашому закладі.